Pracownik Hali – Dział Spożywczy – Wędliny lub Słone/ Słodkie

Oferta pracy dodana przez: M Chylinska Goldenserwis, w dniu: 2019-06-22

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Pełna treść ogłoszenia:

Firma Golden Serwis zajmująca się profesjonalnym wsparciem sprzedaży od 2007 roku w zakresie leasingu pracowniczego, merchandisingu i promocji aktualnie poszukuje dla naszego klienta osoby do pracy na stanowisku:

Pracownik Hali – Dział Spożywczy – Wędliny

Miejsce pracy: Zabrze

Opis stanowiska:

  • Dbałość o świeżość i jakość sprzedawanego asortymentu,
  • Obsługa i doradzanie klientom produktów odpowiednich do ich potrzeb,
  • Uzupełnianie asortymentu oraz sprawdzanie poprawności jego oznakowania oraz dat ważności produktów,
  • Zapewnienie odpowiedniej ekspozycji produktów.

Wymagania:

  • aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

Oferujemy:

  • miesiąc umowy zlecenie
  • po miesiącu możliwość zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
  • wynagrodzenie zawsze na czas
  • pracę w przyjaznym i zgranym zespole

Czego potrzebujesz, aby to realizować:

  • Zamiłowania do produktu i zaangażowania w pracę,
  • Otwartości na potrzeby klienta,
  • Umiejętności pracy w zespole,
  • Pozytywnego nastawienia i dobrej energii.

ZGŁOSZENIA OSOBISTE CODZIENNIE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W GODZINACH 9:00-15:00 POD ADRESEM: UL.WOLNOŚCI 262/220 (BUDYNEK MOSTOSTALU) LUB KONTAKT TELEFONICZNY: 663-201-209 LUB 697-206-205

Dodatkowe informacje:

Wymiar czasowy pracy: Pełny etat

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Telefon kontaktowy: 663201209, E-mail: biuro.zabrze@goldenserwis.pl

Wyślij wiadomość | Pokaż profil użytkownika

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiZabrze.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty