Doradca serwisowy ASO

Oferta pracy dodana przez: J Piotrowska Motivahr, w kategorii: Motoryzacja

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Oferta pracy dodana przez: J Piotrowska Motivahr, w dniu: 2021-06-10

Pełna treść ogłoszenia:

Dla naszego klienta, dealera samochodowego z długoletnim stażem poszukujemy obecnie:
DORADCY SERWISOWEGO ASO OD ZARAZ
Jaki byłby zakres obowiązków?
Bieżąca obsługa klientów odwiedzających serwis,
Przygotowywanie ofert,
Koordynowanie prac na hali,
Rozliczanie zleceń oraz rozliczanie zleceń gwarancyjnych
Czego oczekujemy?
Min. 2 lata doświadczenia w innej firmie dealerskiej
Umiejętność obsługi systemu DMS
Mile widziana znajomość procedur gwarancyjnych
Co oferujemy?
Możliwość relokacji
Prace stacjonarna w pełnym wymiarze godzin z umowa o prace
Możliwość awansu i zakupu auta na preferencyjnych warunkach
Wynagrodzenie w skali 3000-4000zl netto
Zainteresowany?
Prześlij cv pod j.piotrowska@motivahr.pl

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Tarnowskie Góry

Wynagrodzenie: 3000-4000 tyś

Wymiar czasowy pracy: Pełny etat

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Wyślij wiadomość

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiZabrze.pl