Pracownik porządkowy

Oferta pracy dodana przez: Anna Zuwald Manpower, w kategorii: Praca fizyczna

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Oferta pracy dodana przez: Anna Zuwald Manpower, w dniu: 2019-02-25

Pełna treść ogłoszenia:

Kontakt: 606 829 141 lub 734 108 163

Poszukujemy Pana (chętnie osobę niepełnosprawną), do prac porządkowych.

Miejsce pracy: Zabrze Rokitnica
Stawka: 2400 zł. brutto + dodatek rehabilitacyjny

Zadania:
Dbałość o czystość i porządek na terenie całego obiektu
Drobne naprawy sprzętu i wyposażenia pomieszczeń
Sprzątanie i utrzymanie w czystości chodników, trawników, kwietników i otoczenia budynku, koszenie trawy, kopanie trawnika, sadzenie kwiatów
Utrzymywanie czystości na korytarzach, w pomieszczeniach biurowych, socjalnych oraz sanitarnych
Dbałość o powierzony sprzęt i narzędzia pracy
Uzupełnianie na bieżąco środków czystości w wyznaczonych pomieszczeniach
Wykonanie innych czynności wynikających z potrzeb firmy zleconych przez Koordynatora produkcji
Wymagania:

Dyspozycyjność do pracy w godzinach 8-16 / 7-15

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Zabrze

Wynagrodzenie: 2400 zł. brutto

Wymiar czasowy pracy: Pełny etat

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Dodatkowe wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawności

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Telefon kontaktowy: 606829141

Wyślij wiadomość

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiZabrze.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty