Rekruter

Oferta pracy dodana przez: P Nizinskyi Baileyindustries, w kategorii: Pozostałe

Rekruter

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Oferta pracy dodana przez: P Nizinskyi Baileyindustries, w dniu: 2021-04-15

Pełna treść ogłoszenia:

Bailey Industries sp. z o.o. jest najszybciej rosnącym podwykonawcą prac w zakresie montażu rusztowań, izolacji, prac mechanicznych, budowy statków oraz elektryki inżynieryjnej, działającym obecnie na terenie Polski, Litwy, Rumunii, Holandii i Belgii.

Znasz język angielski?

A komunikatywność to bliska Ci cecha?

Sprawdź nasze ogłoszenie na stanowisko Rekruter pracowników na projekty zagraniczne

 Miejsce pracy: Opole

Zadania na stanowisku:

  • samodzielne przeprowadzanie procesów rekrutacyjnych według wytycznych oraz selekcja kandydatów na różne stanowiska w Belgii i Holandii,
  • aktywne poszukiwanie i docieranie do kandydatów z wykorzystaniem różnorodnych metod rekrutacji,
  • przygotowanie raportów podsumowujących pracę,
  • linne prace biurowe związane z rekrutacją.
Wymagania:
  •  komunikatywności,
  •  znajomości pakietu MS Office
  •  kreatywności w wyszukiwaniu nowych rozwiązań i kanałów docierania do kandydatów,
  •  znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie, poziom komunikatywny (wymagane),
  •  doświadczenie w rekrutacji
Oferujemy:
  •  Umowę o pracę
  •  Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie.
  •  Dynamiczną pracę w przyjaznej atmosferze.
  •  Merytoryczne wsparcie w procesie adaptacji.
  •  Szansę dalszego rozwoju wewnątrz firmy.
  •  Narzędzia niezbędne do pracy: telefon, komputer.

Dodatkowe informacje:

Wymiar czasowy pracy: Inny

Forma zatrudnienia: Inny

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Telefon kontaktowy: 797 253 443, E-mail: p.nizinskyi@baileyindustries.pl

Wyślij wiadomość

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiZabrze.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty